Результати огляду шляхової мережі Одещини

Результати огляду шляхової мережі Одещини

Співробітники відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Одеській області з 25 вересня до 31 жовтня провели обстеження стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг національного, міжнародного та місцевого значення, вулиць та доріг, а також залізничних переїздів після закінчення літнього сезону та для належної підготовки їх до зимового періоду, - повідомили у пресслужбі  управління патрульної поліції в Одеській області.

Інспектори зафіксували виявлені недоліки. Зокрема, під час комісійного огляду патрульні склали 82 адміністративних матеріалів у сфері безпеки дорожнього руху. А також видали 41 вимог (приписів) на усунення недоліків вулично-шляхової мережі.

Загалом, відділом безпеки дорожнього руху направлено 22 листа до власників вулично-шляхової мережі та органів місцевого самоврядування щодо результатів проведеного комісійного огляду із зазначенням найбільш проблемних ділянок на вулицях і дорогах, які необхідно усунути.

Також інспектори обстежили залізничні переїзди. За результатами вони склали 5 адміністративних матеріалів за незадовільне утримання та видали 5 вимог на усунення недоліків.