Разом – сила! В Кілії розпочато збір підписів за ремонт дороги Т - 1607 під зверненням до Президента України.

Разом – сила! В Кілії розпочато збір підписів за ремонт дороги Т - 1607 під зверненням до Президента України.

В Кілійській ОТГ від сьогодні, 20 листопада, за допомогою волонтерів, активістів і працівників Кілійської міської ради розпочато збір підписів під зверненням до Президента України  Володимира Зеленського за ремонт автодороги державного значення Т – 1607 Ізмаїл –Кілія –Ліски- Вилкове.

 

 

Нагадаємо, раніше Кілійською міською радою були виділені кошти у розмірі 1 млн. 450 тис. грн., на виготовлення проектно – кошторисної документації . Наразі розробка проекту завершена, документи проходять державну експертизу. Згідно з проектом, необхідна на ремонт сума складає 350 млн. гривень.

На своїй сторінці  в соціальній мережі Facebook, Кілійський міський голова Павло Бойченко звернувся до жителів Кілійського району з проханням залишити підпис під зверненням до Президента України :

 «Шановні мешканці Кілійщини, Кілійською міською радою, волонтерами та активістами сьогодні розпочато збір підписів під зверненням до Президента України Володимира Зеленского щодо до ремонту автодороги державного значення Т-1607 Ізмаїл-Кіля-Ліски-Вилкове.

Згідно відповідей на наші звернення, які ми отримали від Міністерсива інфраструктури та Державного агенства автомобільних дорог, питання ремонту дороги Т-1607 буде розглядатися під час формування виробничих планів на 2020 р. 

 Без забезпечення державного фінансування ремонт ціеї дороги неможливий. З огляду на надважливе значення автодороги Т-1607 для соціально-економічного розвитку нашого регіону ми, як мешканці громади, у зверненні просимо Президента взяти на особистий контроль та всебічно сприяти виділенню коштів з державного бюджету на ремонт цієї дороги. 

 Тож прошу усіх небайдужих долучатися до збору підписів. 

 Якщо у вас є бажання не лише своїм підписом долучитися до цієї акції, і ви готові бути волонтером, звертайтесь до міської ради.»

Підтримати дану акцію і підписатись під зверненням кожен бажаючий зможе з 8.00 – 16.00 в наметах  із зображенням герба Кілії, які розташовані на центральний вулицях сіл Шевченкове і Ліски, а також у Кілії

- на Центральній площі;

- селище СРЗ біля ринку;

- на куту вулиць Київська і Дмитрівська.

Заповнення звернення займає менше одної хвилини, під самим зверненням треба вказати ПІБ, адресу фактичного проживання і номер телефону ( за бажанням ).

Також, збір підписів буде проводитись у трудових колективах.

Мета – 25 тисяч підписів.