ПРОКУРАТУРА ЗУПИНИЛА НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО ЕЛІТНОГО ЖИТЛА НА ФРАНЦУЗЬКОМУ БУЛЬВАРІ

ПРОКУРАТУРА ЗУПИНИЛА НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО ЕЛІТНОГО ЖИТЛА НА ФРАНЦУЗЬКОМУ БУЛЬВАРІ

За клопотанням Одеської місцевої прокуратури №3 суд арештував земельну ділянку на Французькому бульварі, 1/5 із забороною проведення будь-яких будівельних робіт.
 У березні цього року Одеська міська рада затвердила проект землеустрою про відведення земельної ділянки в районі Аркадії площею майже 0,7 га та надала її в оренду підприємству, а на початку вересня одеське управління ДАБК дозволило своїм рішенням фірмі розпочати будівельні роботи.
Землю підприємству виділили начебто під зведення яхт-клубу та за проектом тут планували збудувати три корпуси від 3 до 11 поверхів,  157 «кімнат для відпочинку» та 48 паркінг-місць.
Цікаво, що при цьому у складі яхт-клубу не передбачено влаштування причалів для стоянки судів, для цього передбачається використовувати довколишні існуючі причали поза межами даної території.
Поряд із цим, положення Водного кодексу України забороняють будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних) в межах прибережної захисної смуги.
Таким чином, прокуратура за своїм клопотанням зупинила протиправні роботи із забудови прибережної захисної смуги Чорного моря.
Ці заходи у рамках розслідування правоохоронці вжили з метою забезпечення вільного доступу громадян до пляжу і моря.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває (ст. 356, ч. 2 ст. 197-1, ч. 1 ст. 364-1, ч. 1 ст. 364 КК України).

За матеріалами пресцентру Одеської обласної прокуратури.