Правоохоронці зупинили незаконну діяльність ще двох гральних закладів у Одесі.

     Правоохоронці зупинили незаконну  діяльність ще двох гральних закладів у Одесі.

 Прокурори обласної прокуратури спільно зі співробітниками Головного управління ДФС в Одеській області, під час проведення роботи з виявлення злочинів, пов’язаних із незаконним гральним бізнесом, припинили діяльність грального закладу, що функціонував по вул. Левітана.

   Як повідомляють на сайті прокуратури Одеської області, в ході обшуку, який проводився у гральному закладі, правоохоронці виявили та вилучили 27 столів для гри у азартні ігри, 20 системних блоків, 26 моніторів, 7 жорстких дисків та чорнові записи. На момент проведення слідчих дій в приміщенні закладу знаходились гравці.

Окрім цього, прокурори Одеської місцевої прокуратури № 3 спільно зі співробітниками поліції, в рамках кримінального провадження, провели обшук та встановили, що в приміщенні по вул. Садовій фактично функціонує гральний заклад. Під час обшуку правоохоронці вилучили 9 системних блоків.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Портофранківського відділення поліції за ч. 1 ст. 203-2 КК України.