Породіллю з Кілії, разом із її новонародженою дитиною доставлено до Благодійного Центру матері та дитини "Життя"

Породіллю з Кілії, разом із її новонародженою дитиною доставлено до Благодійного Центру матері та дитини "Життя"

 Породіллю з Кілії, яка опинилася в складних життєвих обставинах і на даний час не в змозі забезпечити нормальними умовами перебування свою новонароджену дитину, фахівці Кілійського районного центру соціальних служб для сім’ ї , дітей та молоді, доставили до Благодійного Центру матері та дитини «Життя», розташованого в м. Татарбунари.

Як повідомила кореспонденту «Кут Огляду» Катерина Коломієць – фахівець з соціальної роботи КРЦСССМД, 11.09.2019 року до центру надійшла інформація щодо одинокої вагітної особи, яка опинилася в складних життєвих обставинах, та мала незадовільні матеріально-побутові умови проживання.

    З метою надання своєчасної допомоги (у т. ч. вжиття негайних заходів для подолання життєвих труднощів), здійснення комплексу заходів, спрямованих на вихід особи зі складних життєвих обставин, наслідки яких вона не в змозі самостійно подолати фахівцями із соціальної роботи була взята під соціальний супровід  вищевказана особа. В ході соціального супроводу, одинока матір отримала усі необхідні речі:  візок, люльку, ванночку, речі для новонародженної дитини. Доречі, всі ці речі представникам центру передали кілійці, які відгукнулись на  пост у соціальній мережі ФБ.   

Зважаючи на те, що  санітарно-гігієнічні умови проживання матері знаходились в незадовільному стані та загрожували здоров’ю дитини, фахівцями із соціальної роботи було рекомендовано влаштувати родину до благодійного центру матері та дитини «Життя».  30 жовтня 2019 року за згодою одинокої матері - мешканки м. Кілія разом з її новонародженою дитиною було влаштовано до благодійного центру матері та дитини «Життя».

   Щоб допомогти таким жінкам, благодійна організація Центр матері та дитини «Життя» створила комфортні умови для довготривалого (до 2 років) перебування матерів  з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. Програма скерована на профілактику соціального сирітства та зміцнення інституту сім'ї шляхом формування відповідального материнства, прихильності матері до дитини, запобігання передачі дітей до інтернатних закладів. Реалізація програми передбачає надання вагітним жінкам (на 7-9 місяці вагітності) і матерям з дітьми від народження до 2 років, які опинилися в складних життєвих обставинах, тимчасового житла і комплексу соціальних послуг. Підставою для зарахування у програму є перебування в складних життєвих обставинах, таких, як відсутність житла, скрутне матеріальне становище.