Підрозділам ДСНС в Одеській області передали сучасну пожежно – рятувальну техніку.

Підрозділам ДСНС в Одеській області передали сучасну пожежно – рятувальну техніку.

В Головному управлінні ДСНС України в Одеській області 28 грудня відбулась урочиста передача підпорядкованим підрозділам нової сучасної пожежно - рятувальної техніки, яка була  направлена у рамках покращення технічного оснащення служби порятунку.

 Як повідомляється  на сайті ГУ ДСНС України в Одеській області, п'ять нових пожежних автоцистерн АЦ-4-60 (530927)-515М на базі «МАЗ» та спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу САРМ-Л на базі шасі «FORD RANGER» напередодні рятувальники отримали від ДСНС України.

До присутніх звернувся начальник Головного управління полковник служби цивільного захисту Вадим Шулюк та виказав вдячність Уряду України за проявлену турботу про створення необхідних умов для професійної діяльності рятувальників та повного виконання покладених на них завдань.

Ключі від сучасної оперативно-рятувальної та спеціальної техніки начальникам підрозділів вручив голова Одеської області Максим Куций. Він  привітав присутніх зі святами і побажав успіхів рятувальникам  у їх нелегкій справі.

 Присутні на заході гості та співробітники оглянули зразки техніки, обладнання і впевнелись у їх високій функціональній спроможності і технічній надійності при ліквідації можливих пожеж та наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Отримана техніка буде введена у бойовий розрахунок підрозділів, які дислоковані у Роздільнянському, Ренійському районах, містах Одеса і Южне та забезпечить підвищення оперативної готовності до виконання завдань за призначенням.