Одеса: під час матчу між «Динамо» та «Шахтарем» можливі провокації

Одеса: під час матчу між «Динамо» та «Шахтарем» можливі провокації

Сьогодні, 28 липня, поєдинок за Суперкубок України, який відбудеться на стадіоні «Чорноморець», традиційно відвідає велика кількість любителів футболу з числа одеситів та гостей міста, у тому числі – фани з різнополярними поглядами. Не виключено, що можливі провокації та порушення порядку, - повідомляють в ГУНП в Одеській області.

До поліції вже надійшла інформація про ймовірну готовність окремих груп вболівальників вчинити хуліганські дії як на території міста, так і безпосередньо на стадіоні під час футбольного матчу, а також непокору представникам влади та порушення роботи громадського транспорту, що може призвести до дестабілізації ситуації в місті.

Задля безпеки громадян на стадіон та вулиці міста вийде максимальна кількість правоохоронців, які слідкуватимуть за громадським порядком впродовж дня і до завершення поєдинку. Перед початком матчу стадіон та прилеглу до нього територію вибухотехніки та кінологи перевірять на наявність небезпечних предметів.

На будь-які порушення правопорядку поліцейські реагуватимуть миттєво, жорстко та безкомпромісно. Тому закликаємо всіх громадян не порушувати закон, а бути відповідальними.