На Одещині знайдено тіло розстріляного чоловіка. Поліція шукає свідків!

На Одещині знайдено тіло розстріляного чоловіка. Поліція шукає свідків!

У Білгород-Дністровському районі Одеської області в піщаному кар’єрі знайдено застреленого чоловіка, повідомили у пресслужбі поліції Білгород-Дністровського.

13 жовтня до поліції надійшло телефонне повідомлення про те, що в піщаному кар'єрі с. Салагани, який розташований поряд з вул. Південною в м. Білгород-Дністровський, Одеської області, виявлено труп місцевого мешканця. При огляді трупа було встановлено, що на його тулубі переважно на спині маються множинні поранання овальної форми від дробу мисливської рушниці, інших тілесних ушкоджень - не виявлено. Попередня причина смерті від множинних поранень з вогнепальної зброї, що проникають в тіло. Чоловік був одягнений в комуфльовану форму зеленого кольору, берці чорного кольору та білі (будівельні) рукавички.
В ході досудового слідства встановлено, що чоловік пішов з дому 12 жовтня близько 17 години вечора, а медики попередньо встановили час смерті від 17.00 до 24.00 цього ж дня.

Поліція звертається з проханням до всіх мешканців міста та району, які знаходились поблизу місця події та володіють будь-якою інформацією про осіб, що вчинили вказаний злочин, чи бачили підозрілих осіб чи транспортні засоби, звернутись до відділу поліції або за телефоном : 0981386443 або
Ми будемо вдячні за будь-яку інформацію, що допоможе встановити осіб, причетних до скоєння злочину та обґрунтовано розслідувати це правопорушення.