На Одещині невідомі на "евроблясі" намагались викрасти школярів

На Одещині невідомі на "евроблясі" намагались викрасти школярів
В селі Вигода Біляївського району невідомі на автомобілі-евроблясі намагались заговорити школярів і затягти до своєї автівки. Подія сталася 25 листопада близько восьмої ранку, на автошляху Т1619, що на території населеного пункту між магазином автозапчастин (відділення "Нової пошти") та поворотом на зерносховище.

Спочатку про це повідомила учасниця "Жителі села Вигода", Яна Комашко. Згодом інформацію у телефонному режимі підтвердив інтернет-спільноті і очевидець події, мешканець сусіднього селища Дослідне, Віталій Дерев`янко, - сповістив vygoda.blogspot.com. 


Вранці, 25 листопада Віталій прямував на роботу на своєму велосипеді. Недоїжаючи до комп'ютерного магазину по автодорозі Т1619 в напрямку залізничної ст. Вигода, чоловік помітив підозрілий автомобіль Volvo попелясто-сірого кольору, який повільно рухався на «аварійці», а поруч йшли школярі з ранцями — дівчинка років 10 і хлопчик меншого віку. Скло дверей було опущене, водій про щось розмовляв з дітьми, які прямували до Вигодянської школи. Біля повороту на зерносховище автівка зупинилась (номерний знак C516BX (або AX), з неї різко вийшов водій (чоловік 35-40 років) і намагався за капюшон дівчинки затягти її до свого автомобілю. 

На заваді став Віталій Дерев`янко, що рухався позаду. На зауваження небайдужого мешканця, водій автівки у грубому тоні завірив, що він батько дитини. Проте розгублена школярка відповіла, що не знає чоловіка. Після чого водій сів за кермо і попрямував у напрямку зерносховища, крім нього в автомобілі перебували ще два невідомі чоловіки міцної статури. Як очевидцю розповіла дівчинка згодом, невідомий пропонував підвести дітей до школи.