Кілія: рятувальники та фахівці із соціальної роботи провели спільний профілактичний рейд у приватному житловому секторі

Кілія: рятувальники та фахівці із соціальної роботи провели спільний профілактичний рейд у приватному житловому секторі

З настанням осіннього періоду виникає значна кількість пожеж в житловому секторі, основною причиною яких є порушення правил пожежної безпеки при облаштуванні та експлуатації печей та електроприладів, а також необережного поводження з вогнем. Відповідно до проведеного аналізу 37% пожеж в житловому секторі відбувається через порушення правил пожежної безпеки під час куріння в приміщенні, інколи у стані алкогольного сп’яніння. 

18 жовтня рятувальники Кілійського міськрайонного сектору спільно з фахівцями Кілійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели спільний профілактичний рейд у приватних домоволодіннях сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах в м. Кілія. Про це повідомили на сайті Головного управління ДСНС України в Одеській області.

Як зазначають рятувальники, під час подворових обходів та спілкування з мешканцям вони нагадали, що загорання може виникнути через несправність електромережі, опалювальних приладів, несправність димоходів, або використання саморобних електрообігрівальних пристроїв та надали кваліфіковані поради щодо дотримання правил безпеки в побуті.