Кілійську багатопрофільну лікарню поповнено новим медичним обладнанням.

Кілійську багатопрофільну лікарню поповнено новим медичним обладнанням.

   Кілійська багатопрофільна лікарня з кожним наступним днем стає більш затишнішою і більш пацієнтоорієнтованою. Задля надання якісної медичної послуги, відділення медичного закладу поповнюють новим медичним обладнанням і створюють умови для затишного перебування пацієнтів на території стаціонару. Так, за останній місяць, було замінено діагностичне обладнання у консультативно – діагностичному відділенні, придбано обладнання для надання невідкладної допомоги при термінальних порушеннях ритму серця, а також відремонтовано і облаштовано кімнату для гігієнічних процедур пацієнтів в терапевтично – неврологічному відділенні. Про це повідомив головний лікар Віктор Штегеран.

    «За кошти місцевого бюджету придбано сучасне обладнання для приймально-діагностичного відділення, що дозволить якісно моніторити стан важкохворих пацієнтів, з можливістю високо точного дозування лікарських засобів та надавати невідкладну допомогу при термінальних порушеннях ритму серця. До відкриття відділення вищевказана апаратура буде використовуватись в палатах інтенсивної терапії Кілійської багатопрофільної лікарні, що дозволить надавати більш якісну медичну допомогу найважчим хворим лікарні», -написав головний лікар.

     Також, нещодавно в кабінеті молодого спеціаліста, лікаря – офтальмолога консультативно – діагностичного відділення Ольги Мінчевої, замінили апаратуру для діагностики хвороб очей, яка працювала з 1968 року.

     «Завжди викликає захоплення молодь, що прагне розвитку та самовдосконалення. Адміністрація Кілійськоі багатопрофільної лікарні разом з молодим фахівцем лікарем-офтальмологом Мінчевою Ольгою Володимирівною прагне значно покращити якість діагностики у хворих з порушенням зору.
Після консультацій, першим кроком вирішено було придбати нове діагностичне обладнання, що значно покращило якість та розширила спектр обстеження хвороб ока, що дозволить більшій кількості пацієнтів Кілійського району отримати якісну офтальмологічну допомогу у консультативно-діагностичному відділенні 
Кілійської багатопрофільної лікарні. Придбанне діагностичне обладнання замінило апаратуру, яка працювала з 1968 року, і якій вже час бути експонатом медичного музею», - повідомив Віктор Штегеран.

     Окрім цього, керівництво і персонал лікарні піклується про комфортне перебування хворих на території стаціонарних відділень.

   «Гарна санітарна кімната - норма для лікарні, що піклується про якісну медичну послугу. Крокуємо цим шляхом. Відремонтоване приміщення, нова сантехніка, можливість гігієнічних процедур без обмежень вже у найближчі дні стане доступною й в терапевтично-неврологічному відділені. Залишилось встановити металопластикові конструкції для розмежування зон.
Хочу зазначити, що поточний ремонт проведено технічними працівниками лікарні, що дозволило у коротший термін, з меншим фінансовим навантаженням зробити гарну справу. Кожному
, хто долучився до змін на краще для пацієнтів лікарні - велика подяка!
До кінця року, ще декілька приємностей обов'язково буде
»,- зазначив головний лікар.