Кілійські працівники виконавчої служби передали Вилківській ДЮСШ байдарку, яку до цього було конфісковано рішенням суду

Кілійські працівники виконавчої служби передали Вилківській ДЮСШ байдарку, яку до цього було конфісковано рішенням суду

Кілійським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області  21 листопада 2019 року було безоплатно передано до Комунального закладу позашкільної освіти «Вилківська дитячо-юнацька спортивна школа» плавзасіб «Байдарка», модель "AKULA", який був конфіскований за рішенням суду. Про це повідомляють працівники виконавчої служби.

Байдарку передавали особисто в руки директору спортивної школи Голубовій Марії Федоровни, яка вже багато років очолює заклад і виховує чемпіонів м. Вилкове.  

     Право першою спробувати плавзасіб на воді керівник школи надала одній із кращих спортсменок Вилківської ДЮСШ, кандидату в майстри спорту з веслування, члену збірної команди Одеської області, багаторазовій чемпіонці та призерці чемпіонатів України та Одеської області Бушинкіній Златі. У супроводі старшого тренера відділення веслування на байдарках і каное, заслуженого тренера України Голубова Олександра Калиновича, байдарка прибула на водно-веслувальну станцію ДЮСШ.

     «Сподіваємось та віримо, що отриманий Вилківською ДЮСШ плавзасіб "Байдарка" моделі "AKULA" покращить рівень тренування дітей та допоможе отримати нові досягнення у спорті.

     За період свого існування Вилківська ДЮСШ подарувала Україні безліч видатних спортсменів, та прославила наш рідний край. І ми пишаємося досягненнями керівництва цієї школи, тренерського складу, спортсменами школи  та теж хочемо докласти до цього зусилля  у вигляді такого невеличкого вкладу»,-написали працівники Кілійського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області.