Хороші новини з Татарбунарщини

Хороші новини з Татарбунарщини

Як повідомляє прес-центр Татрбунарської РДА, сьогодні з робочим візитом до Татарбунар завітала Світлана Шаталова -  в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації . Разом із очільником району Русланом Пітаком та депутатом облради Тріфоном Антовим Світлана Миколаївна проінспектувала будівництво нової амбулаторії в селі Вишневе.

Як зазначється у повідомленні, побаченим залишилися дуже задоволені. Будівництво проходить згідно плану, і найближчим часом жителі трьох сіл - Вишневе, Рибальське і Кочкувате - зможуть користуватися послугами нової сучасної сільської амбулаторії.

До речі, сьогдодні депутати Татарбунарської районної ради сьогодні ухвалили рішення щодо питання 10%-вого співфінансування будівництва амбулаторії. Світлана Шаталова зазначила, що депутати цим рішенням  потенційно врятували не одне життя.

Однак, якщо подивитись на сторінку голови Татарбунарської РДА Руслана Пітака, виходить, що це питання вирішилось не з першого разу:

"Світлана Миколаївна взяла участь в сесії районної ради, згладила всі гострі кути і розбіжності, депутати проголосували позитивно за виділення коштів на амбулаторію в селі Вишневе.  Хочу подякувати Світлані Миколаївні за її дипломатичність, наполегливість, цілеспрямованість, активну позицію і вміння переконувати, вона не залишилася байдужою, підтримала дуже важливий проект для нашого району!", - йдеться у дописі Руслана Пітака на його сторінці в facebook.