Катували, вибивали зізнання: двом поліцейським з Одеси повідомили про підозру

Катували, вибивали зізнання: двом поліцейським з Одеси повідомили про підозру

Прокуратура Одещини здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом катування людей (ч. 2 ст.127 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.


Під час розслідування, за результатами зібраних доказів прокурори прокуратури спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань в м. Миколаєві встановили причетність та повідомили про підозру у злочині двом поліцейським.
За даними слідства, вказані співробітники поліції у кінці травня цього року чергували у пішому патрулюванні у районі Одеського залізничного вокзалу та прилеглої території.
Уночі вони помітили двох нетверезих чоловіків. У ході раптово виниклого плану патрульні вирішили використати своїх потенційних жертв в якості причетних до крадіжки золотого ланцюга.
Виходячи за межі своїх службових повноважень, вони затримали та проти волі доставили чоловіків до опорного пункту поліції у приміщення вокзалу.
По черзі заводячи до службового кабінету незаконно затриманих, поліцейські «вибивали» з них визнання.
Чинили психологічний тиск, погрожували розправою, били гумовими кийками та ногами.
Від удару ногою один з чоловіків впав на підлогу та почав благати припинити знущання та побиття.
Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники Одеського управління внутрішньої безпеки Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції.