Інформація ДСНС станом на ранок 6 грудня (ФОТО, ВІДЕО)

 Інформація ДСНС станом на ранок 6 грудня (ФОТО, ВІДЕО)

Наразі тривають  заходи щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної із пожежею в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Основні зусилля підрозділів ДСНС направлені на пошук людей та розбирання конструкцій.

За даними ГУ ДСНС в Одеській області, внаслідок пожежі загинуло 2 особи, 30 осіб було госпіталізовано до лікувальних закладів, доля 14 осіб залишається невідомою. 

До ГУНП В Одеській області з повідомленням про втрачений зв’язок до поліції звернулися родичі 18-річної дівчини.

Нагадаємо, 5 грудня в ході проведення пошуково-рятувальних робіт було виявлено тіло загиблої особи:Трагедія в Одесі: під уламками знайдено тіло жінки (ВІДЕО) 

 

 Рятувальниками Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС із застосуванням інженерної техніки, засобів малої механізації  та спеціального обладнання проводяться пошуково-рятувальні роботи.

Всього з початку розбирання завалу вивезено 60 м.куб. будівельних конструкцій. Крім того, здійснюється відкачування води із підвальних приміщень будівлі коледжу. Всього відкачано 80  м.куб. води.

Правоохоронними органами проводяться заходи щодо встановлення ймовірного місця знаходження зниклих осіб.

Всього до робіт залучено 47 од. техніки, 275 чоловік особового складу та 3 пошукові собаки. Аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи продовжуються.

Нагадаємо, що пожежу локалізовано о 14 год. 18 хв. на площі 4 тис. м.кв: По факту пожара в одесском колледже открыли уголовное дело

Довідково:

Інформація про пожежу в будівлі коледжу економіки та права надійшла до Головного управління ДСНС України в Одеській області о 10 год. 12 хв., 4 грудня.

Основні зусилля зосереджено на рятування людей з будівлі (за оперативною інформацією перебувало понад 400 осіб), захисті шляхів евакуації та гасінні пожежі.

Одночасно проводилось рятування людей відрізаних вогнем та димом від виходів за допомогою пожежних драбин і автопідіймачів та евакуація по внутрішніх сходових клітинах.

Підрозділами ДСНС врятовано та евакуйовано 40 осіб (12 чол. виведено по сходових клітинах, 10 чол. виведено ланками ГДЗС та 18 чол. за допомогою драбин і автопідіймачів).