Губернатор Одещини відвідав с.Зоря Саратського району

Губернатор Одещини відвідав с.Зоря Саратського району

Вчора губернатор Одеській області Максим Куций відвідав Кілію: Килию с официальным визитом посетил губернатор Одесской области Максим Куцый

Також Максим Куций з робочим візитом приїхав до с.Зоря Саратського району. Про це інформує Зорянська сільська рада.

Губернатор відвідав Зорянську сучасну амбулаторію, поспілкувався з людьми, які були присутні на зустрічі. Також очільник області, як зазначили в повідомленні,  завірив, що впродовж 2 тижнів  амбулаторію підключать до всіх мереж і вона запрацює.

"У Зорянському навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ст. — Ліцей», який обладнаний сучасними кабінетами хімії, фізики, біології та  міні – лабораторією цих кабінетів, сучасними кабінетами інформатики, географії, української мови, кабінети навчальних класів з меблями 1-ших класів НУШ,  з необхідним дидактичним матеріалом та ресурсною кімнатою для дітей з особливими потребами.

 В Зорянському будинку культури Максим Васильович відвідав сучасну бібліотеку, народний етнографічний музей «Гулямата кишта» та спортивний музей, в якому всі досягнення вихованців спортивного клубу «Зоря». Поспілкувався з працівниками бібліотеки та будинку культури", - йдеться в повідомленні.