ЧОМУ ОДЕСЬКА ОДА ПІДПИСАЛА АКТИ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ФУТБОЛЬНИХ ПОЛІВ ДО ФАКТИЧНОГО ЗАВЕРШЕННЯ ЦИХ РОБІТ?

ЧОМУ ОДЕСЬКА ОДА ПІДПИСАЛА АКТИ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ФУТБОЛЬНИХ ПОЛІВ ДО ФАКТИЧНОГО ЗАВЕРШЕННЯ ЦИХ РОБІТ?

Поліція розслідує можливе розкрадання бюджетних коштів, виділених Одеською ОДА на закупівлю товарів та робіт із облаштування дитячих майданчиків та футбольних полів у ПП «Тамірат», ТОВ «Одесаміськбуд» та ТОВ «Будінвест-профі». Про це йдеться в ухвалі Приморського райсуду м. Одеси від 8 січня.

Інформацію оприлюднено журналістами «Наші гроші».

Управління капітального будівництва Одеської облдержадміністрації, починаючи з 1 грудня 2018 р., уклало 39 договорів про закупівлю товарів, робіт та послуг з облаштування та реконструкції дитячих майданчиків та футбольних полів.

  • 15 договорів із «Тамірат» на загальну суму 21,77 млн грн.;
  • 16 договорів із «Одесаміськбуд» на 20, 96 млн грн.;
  • 8 договорів із «Будінвест-профі» на 11,54 млн грн.

Станом на серпень 2019 року за цими договорами «Тамірат» отримав 8,34 млн грн., «Одесаміськбуд» – 5,83 млн грн., «Будінвест-профі» – 5,04 млн грн. Тобто на рахунки трьох підприємств перераховано понад 19,20 млн грн.

Слідчі встановили, що більшість угод були укладені на початку грудня 2018 року, а вже у 26-28 грудня 2018 р. були підписані акти приймання-передачі виконаних робіт, коли фактично роботи ще не були виконані.

Суд надав слідчим доступ до інформації про рух грошей по рахункам Управління капітального будівництва Одеської ОДА. Раніше суд надав доступ до документації щодо замовлення Управління ОДА у трьох фірм будівництва, реконструкції та капітального ремонту спортивних майданчиків та рахунків «Тамірат», «Одесаміськбуд» та «Будінвест-профі».