БРИФІНГ ГОЛОВИ УКРТРАНСБЕЗПЕКИ МИХАЙЛА НОНЯКА.

БРИФІНГ ГОЛОВИ УКРТРАНСБЕЗПЕКИ МИХАЙЛА НОНЯКА.

У зв'язку з нападом на пост вагового контролю біля с. Дачного Михайло Ноняк ,голова Укртрансбезпеки, поспілкувавшись з Міністром інфраструктури України , прийняв рішення особисто відвідати регіон і, зустрівшись з представниками силових структур, напрацювати консолідоване рішення з приводу не допущення таких ситуацій у майбутньому.

Повідомляється на сторінці у Facebook Укртрансбезпеки.

17 квітня після 17 години Ноняк виступив на брифінгу перед журналістами, повідомивши про результати зустрічей і нарад на сьогодні. Голова Укртрансбезпеки наголосив, що не довіряє щонайменше десятьом співробітникам Управління Укртрансбезпеки і зробить все можливе, щоб звільнити їх законним шляхом.

Саме через недовіру були створені 9 мобільних груп, котрі працювали на проблемних пунктах. Саме тому, 16 квітня, під час збройного нападу на Дачне, там працювали інспектори з інших областей. Так як по даному нападу відкрито кримінальне провадження, Михайло Ноняк не став коментувати ситуацію, як таку.

Від сьогодні на пункті габаритно- вагового контролю будуть працювати спецпризначенці і виключно співробітники Укртрансбезпеки та патрульної служби України. "

"Громадськість не допускатиметься безпосередньо до пунктів контролю, адже це зона підвищеного контролю...І це позиція не тільки моя особисто. Це консолідована позиція представників силових структур у регіоні та керівництва області"- резюмував Михайло Ноняк.

По темі:

- НАПАД БІЛЯ ДАЧНОГО. Є ЗАТРИМАНІ. тисни тут.

 ПІД ОДЕСОЮ НА ПУНКТІ КОНТРОЛЮ ФУР СТАВСЯ ОЗБРОЄНИЙ НАПАД. тисни тут.