Болградська райрада підтримала ініціативу міської ради зберегти район та об'єднатись в одну ОТГ

Болградська райрада підтримала ініціативу міської ради зберегти район та об'єднатись в одну ОТГ

23 січня перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський з робочим візитом відвідав Болградський район та взяв участь у низці заходів. Зокрема, як повідомили на сайті Одеської облради, у зборах щодо збереження цілісності території та компактного проживання мешканців, а також у позачерговій сесії Болградської районної ради.

Депутати райради, аби об'єднати район у одну ОТГ,  прийняли звернення до Президента України Зеленського В.О., голови Верховної Ради Разумкова Д.О., Прем'єр-міністра України Гончарука О.В., голови Одеської обласної державної адміністрації Куцого М.В., народних депутатів України Кіссе А.І. та Урбанського А.І., Верховного комісара Ради Європи щодо дотримання прав національних меншин.

Данний документ був напередодні сесії обговорений на районних зборах, які відбулись того ж дня. На зборах свої позиції з питання збереження цілісності території та компактного проживання мешканців висловили більше 20 жителів району, у тому числі – голови сільрад, депутати райради, представники громадських організацій та місцеві жителі.

«Мова йде не тільки про об’єднання всіх сільських громад в одну з центром в місті Болград, а й про збереження прав національних меншин для прийняття відповідних рішень. Такому зверненню передували громадські слухання за участю мешканців району, голів сільських рад та представників громадських організацій. Я повністю підтримую формат, коли кожна громада вирішує подібні питання добровільно і відокремлено, виходячи зі своїх економічних і соціальних особливостей, – висловився Вадим Шкарівський.

За матеріалами пресслужби Болградської РДА та Одеської ОДА.