Бідна родина з с. Шевченкове Кілійської ОТГ знайшла на сміттєзвалищі матрац із грошима. Власника допомагає шукати православний храм.

Бідна родина з с. Шевченкове Кілійської ОТГ знайшла на сміттєзвалищі матрац із  грошима. Власника допомагає шукати православний храм.

Цікавий і незвичний  пост опублікувала адміністратор групи «Я люблю Шевченкове" в соціальній мережі Facebook Марина Слободенюк, в якому питає односельчан про мільйон на сміттєзвалищі.

Як стало зрозуміло з коментарів під постом,  родина з невисоким матеральним становищем з села Шевченкове Кілійської ОТГ,  на сміттєзвалищі, розташованому на  території сільської ради, знайшла матрац, в якому була схована чималенька сума грошей.

Як коментують пост односельці, родина дуже набожна, тому всі знайдені кошти віднесли до православного храму, де, за допомогою настоятеля храму отця Василя, будуть шукати власника.

Скільки саме коштів було знайдено, шевченківці не коментують, але, пишуть, сума доволі велика.

«Можливо хто не знає: людина, яка знайшла гроші, дуже чесна і Богобоязна, але дуже бідні. На сміттєзвалище вона ходить збирати хто викидає картоплю, цибулю і т.д. В Лариси ( так звуть жінку, яка знайшла гроші ред.) чудова, талановита дочка, яка закінчила школу і співає в нашому БК. Люди потребують фінансів. Правильно пишуть, там треба вугілля купити, продуктів і т.д. Знайдені звісно не мільйон грошей, але сума не мала», - пише Олена Остапенко.

«Взагалі Лариса, та, що знайшла і віддала гроші просто великий приклад для нас усіх. Дуже приємно, що серед нас є такі люди. Я вражений, навіть не знаю, як би я поступив…», - написав Валерій Хакімов.

«Знайшли, правда і віддали до нашої православної церкви, наш батюшка Василь обявив в церкві, що якщо знайдеться господар, хай прийде і гроші повернуть. Люди кажуть, що скоріш за все, господаря вже немає, а ті, кому достались пожитки, вивозили іх на сміттєзвалище і про гроші навіть не знали, тому й викинули разом з мотлохом», - коментує Тетяна Бабенко Кошман.

Чи знайдеться господар знайденого скарбу – невідомо, але всі жителі села пишуть, що частину або всі  кошти необхідно віддати родині, яка їх знайшла.