70 З ПРИМАДОННОЮ.

70 З ПРИМАДОННОЮ.

Сьогодні, 15 квітня, Примадонні радянської та російської естради Аллі Пугачовій- 70 років. До речі, в наступному році співачка відзначатиме 50- ліття своєї  творчості.

За свою співочу кар'єру Пугачова зібрала у  творчий доробок більше 500 пісень на різних мовах. Її неповторна манера співу, подача на сцені та залізний характер зробили її легендою в шоу- бізнесі.

Примадона ніколи не боялась іти проти системи, за що платила високу ціну, як для артиста. Її пісні забороняли, її відеокліпи припадали пилом на полицях. Але це її не зламало. " Сильна жінка"- так почали її називати після виходу у 90-х одноіменної пісні.

Особисте життя Примадонни теж завжди цікавило фанатів не менше, ніж творчість. Шлюби, розлучення, коханці, плітки... Але Алла завжди була чесно із собою, не дивлячись на пересуди.

"Пройшло кохання- розбігаємось з чоловіком."- завжди наголошувала  співачка.

. Але не зважаючи на  всі негаразди та пересуди, Примадонна давно і щасливо заміжня за Максимом Галкіним. На перекір злим язикам, котрі постійно пророкують крах їхньої сім'ї, у пари народились двійнята Гарі та Ліза від сурогатної мами. І, отримуючи повне задоволення від сімейного життя, Примадонна молодіє з кожним роком. Схудла, покинула палити, змінила стиліста і  на разі має неперевершений вигляд.

" Все для дітей- не хочу, щоб вони бачили в мені бабусю. Я - мама, хоч і трохи старша звичних мам".- так пояснює Пугачова свої зміни.

Навіть моду підхопила на селфі без макіяжу і освоїла Instagram, що дуже потішило її фанатів.. Тепер Алла Борисівна із задоволенням ділиться успіхами своїх дітей та  особисто дає відсіч критикам в соцмережах:

" Так , я стара, і нічого з цим не поробиш. Я прокидаюсь щоранку і дякую Господу, що маю ще один день , щоб побути зі своєю родиною. І це щастя. Я насолоджуюсь життям- чого і вам бажаю!".

Що ж, тому й Пугачова має статус Примадонни сучасної естради. Вона заслуговує на це. А ми бажаємо насолоджуватись і надалі життям і тішити своїх фанатів моментами свого життя у соцмережаж. До речі, 17 квітня, Алла Пугачова дасть ювілейний концерт. Квитки за шаленними цінами вмить розкупили. Воно ж бо не дивно, адже останні 10 років артистка не давала жодних сольних концертів. Тож будемо чекати телевізійну версію ювілейного концерту.

Автор
Author: Лисецкая ВикторияEmail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.