Законопроект щодо реєстру педофілів та посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо дітей, розглянуть 11 липня

Законопроект щодо реєстру педофілів та посилення відповідальності  за злочини, вчинені щодо дітей, розглянуть 11 липня

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 5 липня підписав Розпорядження "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної ради України восьмого скликання на 11 липня"- повідомляеться на сайті Верховної Ради.

На вимогу 158 народних депутатів України Парубій скликає позачергове засідання ВР.

Варто додати, що після гучних та жорсотких вбивств дітей, українці звернулися до народних обранці з вимогою захистити дітей від сексуального насильства. Зокрема, до парламенту була направлена петиція, яка набрала 28 000 електронних підписів.

Згідно з документом, засідання відбудеться 11 липня 2019 року о 14-15, на якому будуть розглянуті наступні питання:

  • Проект закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої чи малолітнього, неповнолітньої чи неповнолітнього та особи, яка не досягла статевої зрілості (реєстр.№6449 від 16.05.2017);
  • Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього, та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього (реєстр.№6607 від 21.06.2017).

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить