"Я - це не Ви у 2014 році": Зеленський викликав Порошенка на дебати

"Я - це не Ви у 2014 році": Зеленський викликав Порошенка на дебати

Кандидат у президенти Володимир Зеленський покликав Петра Порошенка на дебати у НСК "ОЛІМПІЙСЬКИЙ". Відео опубліковано у групі "Команда Зеленського"/Facebook.

“Звертаюсь до Петра Порошенка, ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожуся, заховаюсь — ні, я це не ви у 2014 році. Я приймаю виклик”, — сказав Зеленський.

Зеленський озвучив умови проведення дебатів. По-перше, вони мають бути відкритими абсолютно для всіх: "Усі канали мають право транслювати дебати наживо, усі журналісти мають право бути присутні”.

По-друге, кожен з учасників дебатів має пройти експертизу: "Кандидати повинні обов’язково пройти експертизу і довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. Країні потрібен здоровий президент", - додав Зеленський.

Кандидат у президенти, який набрав найбільшу кількість голосів у першому турі,  закликав Порошенка з поваги до принаймні третини громадян сказати, що він “йде на дебати не з бидлом, не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з клоуном, не з “ватніком”, а з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським”.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить