Вихідні: українських дітей тричі намагалися вивезти з країни

Вихідні: українських дітей тричі намагалися вивезти з країни

У неділю, 4 серпня, українські прикордонники в трьох різних пунктах пропуску запобігли спробам вивезти неповнолітніх дітей за кордон.

Про це повідомили в прес-службі Держприкордонслужби. У повідомленні описані три різні випадки, коли українки намагалися різними способами вивезти дітей за межі країни без законних підстав. В одному випадку правопорушники запропонували охоронцям кордону 100 євро хабара, аби безперешкодно вивезти за кордон дитину.

Учора в пункті пропуску «Краківець» прикордонники виявили двох тернополянок 1983 та 1963 років народження із дитиною. Жінки їхали до Польщі автівкою. Під час прикордонного контролю з’ясувалося, що мати дівчинки не має нотаріально завіреної заяви від батька про дозвіл на вивіз доньки за кордон, тому прикордонники відмовили в пропуску дитини. Одна з жінок з таким рішенням не погодилась і спробувала підкупити правоохоронця, запропонувавши 50 євро неправомірної винагороди. Згодом й інша жінка вирішила «перевірити» прикордонників і спробувала «вручити» службовій особі ще 50 євро, аби влагодити проблему. Відтак, окрім рішення про відмову пропуску дитини через кордон, через свою самовпевненість у безкарності, подорожуючим довелось ще спілкуватись з представниками Нацполіції.

Крім того, в аеропорту Чернівців прикордонники також завадили спробі вивозу громадянкою України дитини 2015 року народження за підробленим  дорученням. За цим фактом до НП направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення. Жінку з дитиною через кордон не пропущено.

Також військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил затримали та передали Нацполіції нашу співвітчизницю. Жінка, яка слідувала із дитиною через КПВВ «Гнутове», пред’явила на контроль підроблену нотаріальну заяву на право перетину лінії розмежування дитиною до ТОТУ.

Комментарии   

Елизовета
0
Салют, Гляди сайтик- через него сняла себе очень большие суммы, никому не больше не говори trafatnegar.tk/qc0x5?&wnmyw=CMSzUsBBlSI
Ответить

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить