В Україні можуть загинути більше 200 людей, якщо ти не переглянеш це відео..

В Україні можуть загинути більше 200 людей, якщо ти не переглянеш це відео..

Петиція у форматі відео -  це останній шанс для діток, хворих на СМА.

В Україні можуть загинути більше 200 людей, якщо ти не переглянеш це відео... Звучить жорстоко, але це останній шанс.

Саме так ми мусимо привернути увагу до хворих на СМА. Так, їх трохи більше двох сотень. Так, більшість із них – діти, проте є й дорослі, йдеться у дописі до відеопетиції, створеній волонтерами Харківського благодійного фонду «Діти зі СМА».

Спінальна м’язова атрофія - це рідкісне генетичне захворювання. В Європі люди з такою хворобою отримують безкоштовні ліки, в той час як в Україні роблять вигляд, що їх просто не існує. Але вони є! Вони такі ж як ми! Вони також люблять посміхатися і насолоджуватись промінням ранкового сонця, їсти на ніч солодке і обіймати своїх рідних, вони також хочуть отримувати подарунки на день народження і щоб добро завжди перемагало зло, але найбільше на світі вони хочуть жити!

Ми не просимо грошей. У цьому відео нема заклику до збирання коштів. Просто, якщо це відео набере 1. 000 000 переглядів, наша влада, нарешті, дізнається про існування СМА і допоможе нам. Ми просимо вас переглянути це відео і поширити його в соцмережах. Кожні 5 000 переглядів врятують життя 1 людини.

Більше інформації за посиланнями: веб-сайт Харківського благодійного фонду «Діти зі СМА» https://csma.org.ua/

веб-сторінка Facebook: https://www.facebook.com/childrenSMA