Семен Семенченко: "Перевзувайтеся панове, перевзувайтеся"

Семен Семенченко: "Перевзувайтеся панове, перевзувайтеся"

Скоро в усіх містах та селах...

Семен Семенченко на своій сторінці Facebook  опублікував пост "Як швидко почали перевзуватися пристосуванці".

Публікуємо оригінал:

"Як швидко почали перевзуватися пристосуванці.

«Руїни аеропорту донецького імені Прокоф'єва, побита злітно-посадкова смуга, то там косо-криво сідає чартер Медведчука, червона доріжка, виходить усміхнений Зеленський, за ним "95 квартал" з "благодійним концертом". Зеленського зустрічають з квітами і з короваєм Пасічник і Пушилін Денис Володимирович. І - піонери, тому що зараз це популярно на окупованій частині Донбасу. Сурми, барабани, червоні галстуки. Ліва сторона - прапори "ЛНР". Права сторона - прапори "ДНР". А за спинами цих двох керівників великі такі портрети "героїв Новоросії": Захарченко, Гіві, Мотороли ... І ось на цьому тлі туди прибуває президент Зеленський ".

Цей пост заступник міністра у справах окупованих територій Тука писав напередодні першого туру виборів. Сьогодні він вже готовий ... співпрацювати із Зеленським. І це тільки початок. Далі потік щурів стане гущі, а вереск могутніше... Я не член команди Зеленського. Але концентрація політичних повій в таборі мародера Порошенка була однією з причин по якій я його не поважав.

Перевзувайтеся панове, перевзувайтеся. Честь і совість - це речі які даються при народженні, а губляться при житті. І зараз ви це будете робити на очах людей яким ви ще вчора з усіх сил залякували «загибеллю України».

Зневажаю подібну публіку".

********

Редакція може не поділяти думки авторів.

Будь-який передрук матеріалу - лише за наявності гіпер-посилання на kutoglyady.com.ua, а також  на матеріал не нижче другого абзацу тексту.