Порошенко прийняв пропозицію Кличка: “Я ці тести пройду”

Порошенко прийняв пропозицію Кличка: “Я ці тести пройду”

Президент України Петро Порошенко заявив, що пройде тести у Всесвітньому антидопінговому агентстві (WADA), - передає Обозреватель.

Про це глава держави повідомив під час ефіру на телеканалі "Україна", прийнявши пропозицію від українського боксера, чемпіона світу Володимира Кличка.

"Авторитет цієї організації не викликає ніякого сумніву ні у одного представника в усьому світі. Негайно, як сказав Володимир Кличко, на початку наступного тижня приїде сюди і керівництво, і експерти цієї організації. і я хочу заявити: я ці тести пройду відразу ж після прибуття. Вважаю, що це надзвичайно важливо", - зазначив він.

Порошенко підкреслив важливість здачі аналізів в незалежній лабораторії.

 "Вважаю, що є надзвичайно великою загрозою, коли є підозра, що кандидатом або навіть Президентом України, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил може стати людина, не виключено, що має наркотичну залежність. І для того, щоб зняти ці питання, в цьому зацікавлені обидва кандидати, в цьому зацікавлений кожен українець, який зробить свідомий вибір рівно через два тижні ", – додав він.

Порошенко акцентував, що наркотична залежність кандидата є прямою загрозою національній безпеці.

"Загрозою для кожного українця. І кожен українець повинен отримати абсолютно чітку відповідь і по Порошенку, і по Зеленському. Це їх право. А права українців треба шанувати та поважати", - підсумував президент.

Як повідомляв КУТ ОГЛЯДУ: 

Дебаты или шоу? Подборка приколов от украинцев на топ-тему ...

 Владимир Кличко договорился с VADA: специалисты на днях готовы взять анализы у кандидатов в президенты

 Запасаемся поп-корном: Порошенко предложил дату дебатов на НСК "Олимпийский"

Кличко: "если бы так спортсмены сдавали тесты на допинг, то были бы все суперменами"