ПІД ЧАС СПАЛЮВАННЯ СУХОСТОЮ ЗАГИНУЛО ПОДРУЖЖЯ.

ПІД ЧАС СПАЛЮВАННЯ СУХОСТОЮ ЗАГИНУЛО ПОДРУЖЖЯ.

На Житомирщині на власному подвір'ї, спалюючи суху траву, загинуло літнє подружжя. Не зважаючи на постійні застереження про небезпеку паління сухостою, люди грубо порушують правила безпеки. Державна служба надзвичайних ситуацій України.

"Про подію 6 квітня о 09:39 вогнеборців сповістили медики. З’ясувалося, що літня жінки із своїм чоловіком спалювали минулорічну суху трава біля свого обійстя. Побачивши, що вже горять чагарники та вогонь наближається до їх оселі, вони побігли гасити пожежу. Однак через власну необережність у жінки загорівся одяг. На місці події працівники швидкої констатували її смерть. 82- річного дідуся із опіками понад 80% тіла госпіталізували до Романівської центральної районної лікарні. На жаль, сьогодні о 06:30 чоловік помер."- йдеться на сайті служби надзвичайних ситуацій.

Зазначимо, що рятувальників на місце пожежі не викликали.

"З початку року це вже третій випадок загибелі громадян унаслідок спалювання сухої трави. Шановні громадяни, дотримуйтесь пожежної безпеки. Запам’ятайте, що при подібних випалюваннях вам не вдасться самостійно погасити стихійний вогонь. Він може перекинутись на дерева, будинки чи інші будівлі, приносячи значні матеріальні збитки. На жаль, трапляються випадки, коли в таких пожежах гинуть люди. Разом із задушливим димом у повітря піднімається отрута, яку ви ж самі і вдихаєте. Краще компостуйте згребене листя й суху траву, щоб отримати перегній для городу. Шановні громадяни, будьте відповідальними. Бережіть своє життя та оточуючих." - повідомляють на сайті.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить