Момент, який змушує МВС серйозно розглянути результати голосування по всій Україні - це «аномальні дільниці»

Момент, який змушує МВС серйозно розглянути результати голосування по всій Україні - це «аномальні дільниці»

Одеська область  - серед "аномальних"...

 8 квітня відбувся спільний брифінг радників міністра внутрішніх справ Івана Варченка та Зоряна Шкіряка. Про це йдеться на офіційному сайті МВС України.

«Ми робили правоохоронний аналіз за результатами першого туру. Є один акцент, який змушує нас серйозно розглянути результати голосування по всій Україні - це «аномальні дільниці», - заявив Іван Варченко.

"Аномальні дільниці"  відрізняються  показниками голосування від середньостатистичних по регіону. Зокрема, в трьох областях України - Львівській, Одеській та Донецькій - є населені пункти, по виборчих округах яких не виключено зовнішнє втручання у перебіг виборчого процесу.

«Ми провели аналіз практично всіх виборчих дільниць по Україні, їх майже 30 тисяч. Було зафіксовано 30 «аномальних дільниць» у Донецькій області та по кілька дільниць у Львівській, Одеській та деяких інших областях. Зазначу: їх кількість відносно незначна, вони суттєво не впливають не результати виборів»,- заявив радник міністра.

Звісно, говорити про підтасовування голосів не варто, проте й виключати фальсифікації не можна, тому контроль на "аномальних дыльницях", як зазначив Іван Варченко, буде посилено.

фото: mvs.gov.ua

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить