#ГолосуйНеПоПриколу: Вакарчук запустив флешмоб у соцмережах

#ГолосуйНеПоПриколу: Вакарчук запустив флешмоб у соцмережах

Відомий артист Святослав Вакарчук звернувся у ВІДЕО до українців з проханням поставитися з відповідальністю до виборів президента країни.

Відповідний пост музикант розмістив  на своїй сторінці у Facebook.

"Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє - це не прикол. Його отримують відважні, але і відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність - не порожні слова, а бажана мета, за яку вони віддавали найдорожче. Свобода - не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичною байдужості.

Зміни - не випадковість, вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості. І нарешті, перемога - це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі. Вибори Президента України для мене не "прикол". Тисячі наших співвітчизників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам'ятайте про це. Голосуємо відповідально! Голосуємо не "по приколу", - сказав Святослав.

До флешмобу вже приєднались тисячі українців, в тому числі й зіркові артисти. 

 

Автор
Мазур Наталья
Author: Мазур Наталья Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.