Буде гаряче! Порошенко: "...стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу»

Буде гаряче! Порошенко: "...стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу»

Петро Порошенко погодився на умови Зеленського, повідомлює zik.ua.

Свою відповідь Президент оприлюднив у Twitter:

«Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні. Головна відмінність – стрілки наших геополітичних компасів показують в діаметрально протилежні сторони світу.

Моя країна – це сильна європейська Україна, яка ніколи, за жодних обставин, ні перед ким не стане на коліна», – заявив Порошенко.

«Дебати – це не шоу. Виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем – це не гра, це не бажання сподобатися.

Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем – значить нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині України, і на міжнародному рівні», - зазначив діючий Петро Порошенко.

Чинний голова держави наголосив, що дебати - це не шоу. 

«Дебати – це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети, країна не просто обирає, вона довіряє свою долю», – заявив чинний президент.

«Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте їх, будь ласка. Вони можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже уставлені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу», – наголосив він. 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ:

 НСК "ОЛИМПИЙСКИЙ": ЗАЯВЛЕНИЯ НА ПРОВЕДЕНИЕ ДЕБАТОВ НЕ БЫЛО ...

Нардеп от БПП Ионова: Порошенко не будет дебатировать с Зеленским на стадионе ...

"Я - це не Ви у 2014 році": Зеленський викликав Порошенка на дебати ...

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить