АКЦІЯ ПАМ'ЯТІ "ХТО ЗАМОВИВ КАТЮ ГАНДЗЮК?". Показали реконструкцію замаху на Гандзюк

АКЦІЯ ПАМ'ЯТІ "ХТО ЗАМОВИВ КАТЮ ГАНДЗЮК?". Показали реконструкцію замаху на Гандзюк

Вже минув рік з дня нападу на радницю мера Херсона Катерину Гандзюк Сьогодні  активісти ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк" розпочали серію акцій, присвячених до дня нападу на Катерину, з-під приміщення Головного Управління Національної поліції в Херсоні.

"Тієї самої поліції, яка зробила все можливе, щоб страшний злочин не можна було розслідувати по гарячих слідах", - пишуть активісти на сторінці у Фейсбук.

На акції пам'яті в Херсоні зібралися її друзі та активісти. Вони запалили димові шашки і  перейменували вулицю в центрі міста на честь Катерини (поки що неофіційно, це питання вирішується в суді).

31 липня 2018 року Катерину Гандзюк - активістку і речницю мера м. Херсон облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні.  Потім повідомили,  що вона померла від розриву тромба. 

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. До трагедії, працюючи у міськраді,  Катерина критикувала обласне управління Нацполіціі Херсонській області та інші органи влади. Восени 2017 року його в замітці на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіціі в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара - 3% від сум всіх підрядів і тендерів. Тому Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А потім правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить