9 травня перетворили на «день колаборанта»

9 травня  перетворили на «день колаборанта»

Керівник центрального штабу Національного корпусу Родіон Кудряшов у ефірі телепрограми "Коментарі"/телеканал ZIK  заявив, що 9 Травня – це День пам’яті. Але в нас цей день перетворили на «день колаборанта".

" Але в нас цей день перетворили у «день колаборанта». І не Росія це робить. Це роблять внутрішні українські вороги, які тут сидять. Це реваншисти, які постійно підбурюють народ різними інцидентами", – сказав Родіон Кудряшов.

Керівник центрального штабу Нацкорпусу зауважив, що Національний корпус сьогодні допомагав правоохоронцям слідкувати за порядком під час акцій, звернувши увагу на те, що кількість провокацій у День перемоги менша, ніж у попередні роки:

"Ми брали участь у нинішніх заходах й допомагали правоохоронним органам, громадським активістам і навіть шизофренікам не вчиняти якихось протиправних дій.

Було декілька випадків, але вони не такі, як декілька років тому. Не було таких інцидентів, як у 2014-му році". 

І додав, що для нього 9 Травня - День пам'яті:

"Особисто я цей день сприймаю як День пам’яті. У мене був дідусь, який пройшов всю війну. Саме цей дідусь водив мене до пам’ятників, і ми вшановували загиблих. Після того я ходив по музеях, і дідусь розповідав мені, що таке Україна, за яку він воював. Я мав певне відношення до цього дня". 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить