Замість квітів - добрі справи: школи м.Арциз зібрали 60 000 гривень на лікування вчительки!

Замість квітів - добрі справи: школи м.Арциз зібрали 60 000 гривень на лікування вчительки!

Початок навчального року для мешканців міста Арциз  цьогоріч особливий. За ініциативи батьків та за підтримки дирекції навчальних закладів міста був организований збір коштів на лікування чудової, безмежно талановитої та чуйної вчительки, педагога-організатора Арцизького ЗЗСО І-ІІІст. №4 - ліцей - Дрягіної Лілії Сергіївни, котра в цей час знаходиться на лікуванні і бореться за життя.

Батьки та діти замість звичних букетів квітів йшли на урочисті лінійки з матеріальною допомогою, з добром у серці і вірою у перемогу Лілії Сергіївни! До благодйної акції долучились і педагоічні колективи, аби підтримати колежанку. І дійсно, коли тисячі сердець сповнені надією, сподіваннями на краще - інакше бути не може! Все буде добре!

Як повідомляють кореспонденти видання "Кут огляду", під час урочистих лінійок у школах небайдужі городяни зібрали майже 60 000 гривень!

АРЦИЗЬКА ЗОШ І-ІІст. №3 - плюс  2775 гривень у скрабничку здоров'я для Дрягіної Л.С.
АРЦИЗЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІст. №4 - ліцей - плюс 32 000 гривень для улюбленої вчительки.
АРЦИЗЬКА ЗОШ №5 - 15 453 гривні від добрих сердечок!
ДИРЕКТОРИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ АРЦИЗЬКОГО РАЙОНУ - 9 000 гривень.
В ОНЗ "АРЦИЗЬКИЙ НВК "ЗШ І-ІІІст. №1-ГІМНАЗІЯ" благодійна акція запланована на завтра, тому добрі справи не закінчуються!
Добро не знає меж, не знає маленьких сум! З маленьких краплин утворюються океани, кожна гривня наближає до перемоги над хворобою!  Коли тисячі людей, маленьких і дорослих, об'єднуються, щоб допомогти у непросту годину ближнім - тоді обов'язково все виходить!
Добра ініциатива, започтакована в Арцизі педагогами, - це чудовий приклад для наслідування. Дорослі на своєму прикладі, сьогодні і зараз демонструють, що таке добро, співчуття, підтримка! За це велика шана нашим вчителям і дирекції навчальних закладів!
 
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ:
Карта Приват Банка
5168757380184079 Петрова Кристина (донька)