Відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

Відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

Сьогодні   в місті Арциз Одеської області  відбулись  урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора  та Дню Незалежності України. З нагоди Дня Державного Прапора  України  біля  найвищого флагштока Арциза з державним стягом відбулось урочисте внесення та підняття Державного прапора України

Перед тим у храмі апостола і євангеліста Іоанна Богослова був здійснений молебень за Україну.

 Почесну місію  підняття Державного Прапора виконали Святозар Назаров - військовослужбовець, лейтенант, учасник АТО та Мустафаєва Карина - відмінниця, учениця 9 класу опорного навчального закладу "ЗШ І-ІІІст. школа №1-гімназія".

Далі вулицями Соборна та 28 Червня усі присутні покрокували "Ходою Гідності" до пам'ятника загиблим воїнам, де відбувся урочистий мітниг, присвячений 75 річниці визволення Арцизчини  від німецько-фашистських загарбників та з нагоди передачі Всеукраїнської естафети пам'яті "Слава визволителям України".

Весь час  безпеку й супровід забезпечили поліцейські Арцизького ВП ГУНП в Одеській області. 

Після урочистих заходів на містян чекав святковий концерт за участі творчих колективів Арцизчини у районному Будинку культури, присвячений Дню Незалежності України.

Синьо-жовтий стяг єднає українців, вселяє в серця кожного громадянина гордість та надихає на добрі справи заради рідного краю, заради майбутнього, нашої Батьківщини. Хай буде так! Хай буде мир в Україні! Зі святом!

стрім: підняття Державного прапора України

стрім: Урочистий мітинг з нагоди передачі Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» та 75-річчя визволення Арцизу та району від німецько-фашистських загарбників (покладання квітів)

фотоальбом: Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України