В АРЦИЗЬКОМУ РАЙОНІ СТАРТУВАЛА ОПЕРАЦІЯ ПІД КОДОВОЮ НАЗВОНЮ "МІГРАНТ"

В АРЦИЗЬКОМУ РАЙОНІ СТАРТУВАЛА ОПЕРАЦІЯ ПІД КОДОВОЮ НАЗВОНЮ "МІГРАНТ"

На території Арцизчини з 8 жовтня по 19 липня відбудуться профілактичні заходи з нагляду і контролю за дотриманням законодавства в міграційній сфері.

Про це повідомили в Арцизькому ВП ГУНП в Одеській області.

Комплекс профілактичних заходів операції "Мігрант" проводиться в Арцизі вже не вперше. Ця операція, варто додати, підтвердила свою ефективність.

Метою операції є запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства правил перебування на території Арцизького району.

У повідомленні пресслужби Арцизького ВП розповіли, що на період операції "Мігрант" співробітники поліції будуть проводити перевірки розважальних закладів, місць тимчасового проживання (готелі, гуртожитки, тощо), ринки, торгівельні майданчики, а також вокзали.
Варто зазначити, що до адміністративної відповідальності будуть притягуватися особи не тільки без громадянства, або які незаконно перебувають на території України, а також громадяни, котрі запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм місце проживання, а ті в свою чергу несвоєчасно зареєструвалися.
Крім цього, в ході проведення вищевказаних заходів, поліцейськими буде приділено особливу увагу, щодо автомобілів з іноземною реєстрацією та осіб, які ними керують, з метою їх перевірки на причетність до скоєння правопорушень.