В АРЦИЗЬКОМУ РАЙОНІ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

В АРЦИЗЬКОМУ РАЙОНІ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Зовсім скоро в Україні святкуватимуть День працівників освіти! Традиційно українці  це свято відзначають у першу неділю жовтня. Варто додати, що професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році: Всесвітній день вчителя святкують щорічно 5 жовтня. А в Україні та ще декількох державах у професійного свята освітян дата змінюється: свято встановлено Указом Президента України в 1994 році.

Урочистий районний захід, приурочений до Дня вчителя, відбувся 3 жовтня в Арцизькому районному Будинку культури.

В цей напрочуд теплий і сонячний день педагоги, які викладають у освітніх закладах Арцизького району, зібралися на святковий захід, аби почути слова вдячності за сумлінну працю, безмежне терпіння та любов до дітей.

 

Представників професії – вчителів, вихователів, працівників позашкільних закладів  та інших працівників сфери освіти  Арцизького району  - привітали голова Арцизької районної ради Карабаджак Ю.Х., очільник Арцизької райдержадміністрації Парпуланський С.А. та начальниця відділу освіти, молоді та спорту Арцизької РДА Стоянова О.П., які, вітаючи освітян, відзначили їхню роль, заслуги та неоціненний внесок у розвиток нашого району і країни.Багато теплих слів і щирих побажань було сказано вчителям та працівникам освіти в цей день. Під оплески присутніх  з нагоди свята багато вчителів і працівників освітньої галузі отримали регіональні (обласні та районні) нагороди. 

 

Особливо приємним сюрпризом для педагогічних працівників та директорів освітніх закладів району стала радісна звістка: від керівництва району з нагоди Дня вчителя кожний заклад отримав по 30 000 гривень на придбання смарт-обладнання, а кожен педагог - премію за сумлінну працю у розмірі 2000 гривень.

 

Святкову концертну программу на честь свята підготували працівники Будинку культури та творчі колективи Арцизького району, Арцизької районної дитячої музичної школи та будинку дитячої та юнацької творчості, колектив ЗДО №7 "ВЕРБИЧЕНЬКА". До речі, в цих закладах також працюють по-справжньому талановиті, освічені, ініціативні педагоги, від яких чималою мірою залежить майбутнє наших дітей!

Вітаємо освітян з професійним святом! Бажаємо провести це свято в колі близьких людей, почути багато-багато щирих вітань, теплих побажань. Любові вам, терпіння, щастя і благополуччя!