В Арцизькому районі лісгосп та громадськість за один день висадили 600 дерев

В Арцизькому районі лісгосп та громадськість за один день висадили 600 дерев

Сьогодні, 16 листопада, в Арцизькому районі  відбулась масштабна лісовідновлювальна акція. Небайдужі городяни, активісти, маленькі мешканці міста та працівники ДП "Саратський лісгосп" висадили 600 нових дерев на території мисливського угіддя, яке розташовне на роз'їзді Арциз-Теплиця.

Садженці та сіянці, як розповів майстер лісу ДП "Саратський лісгосп" Бабинін Сергій Семенович, висаджували саме на цій ділянці, бо тут сприятливі умови для їхнього зростання: територія під контролем лісівників, котрі й будуть дбати про нові дерева, поряд річка. Головне, щоб погода не підвела й людина не нашкодила.

Посадковий матеріал - молоді насадження дуба, клена, акації, в'язу, ліщини, зазначив депутат міської ради, суспільний діяч, мешканець м.Арциз, Сергій Миколайович Кривцов,  викопують й пересаджують туди, де молодим деревам буде краще.

Помічник Бабиніна Сергія Сирбу Андрій наголошує, що акція проходить в Арцизькому районі не вперше. Минулого року садженці були висажені на терирорії лісництва.

Окрім організаторів до акції долучились небайдужі мешканці міста Міраджи Вадим, Холодєєв Денис, Константінов Станіслав і вісім діточок, які до речі, вирішили в свій вихдний суботній день витратити час на озелення рідного краю, зробивши вибір на користь чистого повітря та здорового майбуття.

Під час акції організатори розповіли кореспондентам "Кут огляду", що лісовідновлювальна акція проводиться з метою залучення громадськості до корисної справи  та направлена на популярізацію  дбайливого ставлення громадян до довкілля:

"Якщо не ми, тоді хто? Ми всі маємо на своєму прикладі показати та об'єднатися заради збереження лісосмуг та чистого довкілля в Арцизькому районі, заради майбутнього наших дітей. І було би дуже чудово, якщо інші організіції, громадські обїєднання, мешканці Арцизчини продовжили би цю екологічну акцію", - наголосив Сергій Кривцов.


Стрімили наживо, зйомка дроном з висоти пташиного польоту та коментарі організаторів  ТУТ

Андрій Сирбу провів  для всіх учасників заходу детальний інструктаж з правильного висаджування молодих дерев та звернувся до дітей, котрі долучилися до екоініціативи лісівників:

"Ви ще не усвідомляюєте важливість вашого вчинку, але через багато років зрозумієте обов'язково! Ваша участь у акції - вагомий внесок у майбутнє рідного міста. Більшість з Вас ще маленькі, але вже сьогодні ви зробили велику справу, дбаючи про "зелені легені" рідної землі".

Учасники екологічної акції , фото: Facebook/"Кут Огляду"

 Організатори екологічної акції : Сирбу Андрій - помічник майстра лісу; Бабинін Сергій - майстер лісу, працівник ДП "Саратський лісгосп"; Сергій Кривцов - депутат Арцизької міської ради, активний мешканець міста

фото: Facebook/"Кут Огляду"

Ось такі межові та інформаційні таблички придбали організатори акції для позначення ділянки, де висадили молоді дерева

фото: Facebook/"Кут Огляду"