В Арцизі відбулися заходи, присвячені Дню вшанування 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

В Арцизі відбулися заходи, присвячені Дню вшанування 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

На Арцизчині  цінують мужність, бойові здобутки учасників бойових дій на території інших держав, які стають прикладом для нових поколінь, тому районна влада приділяє максимальну увагу питанням соціального захисту та підтримки ветеранів війни.  І саме ця данина нашому минулому щороку,  у лютому, збирає всіх разом, щоб вшанувати воїнів-інтернаціоналістів та згадати тих, хто не повернувся з війни.

Тож, сьогодні, 13 лютого, у Арцизькому Будинку культури  відбувся святковий концерт до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військ із Афганістану.

Слова вітання та поваги, щирі побажання пролунали сьогодні від керівниці апарату Арцизької РДА Філіппової Тетяни, воєнного комісара Арцизького РВК, підполковника Батира Малікова, очільника Союзу ветеранів Афганістану  Узуна Степана, голови воїнів АТО в Арцизькому районі Живори Анатолія

Ми побачили очі мужніх воїнів, сьогодні -  вони поважні чоловіки,  у 80-ті – юнаки з вогником в очах, які йшли на подвиг, героїчно  виконуючи свій інтернаціональний обов’язок. І сьогодні  в Арцизькому районі відзначили особливе для них свято… Обійми, радість та скорбота… Бо й досі болить….

Організатори заходу засвідчили повагу всім воїнам, які виконували свій інтернаціональний обов'язок , святковий тематичний концерт не залишив байдужим нікого з присутніх: справжні чоловічі пісні у виконанні Михайла Парзула та ветерана-афганця Валентина Кривенко. З особливим хвилюванням та щемом у серці зустрічала публіка кожну пісню, яку виконували жінки – Оксана Мазур та Лариса Павловська. Дехто не стримував сльози…

Після тематичного концерту ветерани та громадськість рушили до  пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам у центрі міста, віддати данину пам’яті  та поклали квіти до пам’ятника.

Як стало відомо, ветерани-афганці з Арцизького району сьгодні вирушають до Києва, де завтра має відбутись зустріч з головю держави Володимиром Зеленським.