В Арцизі відбулися урочистості з нагоди Дня Прикордонника

В Арцизі відбулися урочистості  з нагоди Дня Прикордонника

28 травня в м. Арциз Одеської області біля стели, присвяченої воїнам-прикордонникам усіх поколінь,  відбулися урочисті заходи з нагоди Дня прикордонника.

Варто зазначити, що добру традицію збиратися в цей день біля пам'ятного знака в Арцизі торік започаткувала ініціативна група у складі ветеранів-прикордонників - Черненко Володимир Якович, Давидов Віталій Іванович та Лебеденко Михайло Костянтинович.

У святковому заході взяли участь воїни-прикордонники з Арцизького району, делегації з Білгород-Дністровського і Тарутинського районів, учасники бойових дій на Сході України, очільник Арцизького району Парпуланський Сергій, голова міста - Міхов Володимир, представники ЗМІ.

 

На початку заходу всі присутні спільно виконали державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять прикордонників усіх поколінь. Після з вітальним словом виступили голова Арцизької РДА Парпуланський Сергій,  військовий комісар Арцизького району Маліков Батир, заступник начальника Білгород-Дністровсього Прикордонного загону Пославський Михайло, ветеран-прикордонник Давидов Віталій та помічниця депутата Одеської облради Братінова І.В. - Сердюк Надія.

З нагоди свята військовослужбовцям та ветеранам було вручено пам'ятні нагороди та медалі від організаторів.

Наприкінці всі бажаючі могли покласти квіти до пам'ятника і сфотографуватися на добру пам'ять.

Слід виокремити, що зустрічі прикордонників не тільки увічнять традиції славних військ, а й відіграють важливу роль в патріотичному вихованні молоді. Актуально це й саме зараз, в настільки неспокійні для України часи, коли нові герої боронять кордон і зберігають суверенітет держави ціною власних життів.

стрім наживо від "Кут огляду" ТУТ

фотоальбом з усіма фото ТУТ

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить