В Арцизі відбулись святкові урочистості з нагоди Дня захисника України

В Арцизі відбулись святкові урочистості з нагоди Дня захисника України

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, в нашій державі відзначається День захисника України. Це свято є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Вітчизни.


14 жовтня для України велична дата, адже в цей день святкуємо День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни.

 Нагадаємо, що з 2015 року День захисника України є державним святом, згідно з указом п'ятого  Президента України Петра Порошенка  Одночасно було скасовано указ 2009 року, згідно з яким 23 лютого відзначався День захисника Вітчизни.

Сьогодні, 11 жовтня, в Арцизькому районному Будинку культури пройшов урочистий захід, присвячений Дню захисника України. Громадскість Арцизчини вшанувала мужність та героїзм всіх воїнів, які захищають рідну Україну від зовнішнього агресора, боронять її незалежність, державність й територіальну цілісність,  героям, які не шкодуючи сил і здоров’я, виборюють право нашого народу на свободу, людську гідність та щасливе життя на рідній землі. Присутні на урочистому заході схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто у боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну, віддав своє життя -  героїв небесної сотні і героїв антитерористичної операції.

Слава Україні!

З вітальним словом  виступили  перший заступник голови Арцизької РДА Тетяна Бахчеван та заступник голови Арцизької районного ради Олександр Малєв.

 Від очільника Арцизької РДА Сергія Парпуланського  почесні грамоти  отримали начальник командного пункту військової частини А 1913 Іван Кіссе, начальник обслуговування радіолокаційного відділення військової частини А 1913 Олексій Бурлака, старший оператор радіолокаційної станції військової частини А 1913 Роман Назаров. Також подарунки було вручено родині Івана Агапія - воїна з с. Павлівка Арцизького району, який загинув в зоні АТО.

Почесними відзнаками та грамотами Арцизької районного ради від імені голови райради Юрія Карабаджак були нагороджені планшетист інформаційно-телекомунікаційному вузла військової частини А 1913 Марина Омельчук і кулеметник зенітного відділу військової частини А 1913 Борис Скрипник. 

Творчі колективи Арцизького району та Будинку культури підготували тематичну програму,  у кожному концертному номері оспівуючи любов до України, історію, героїзм, жагу до перемоги та миру.