В Арцизі учасник АТО відкрив кав’ярню

В Арцизі учасник АТО відкрив кав’ярню

Віталій Лащевер, військовослужбовець та учасник АТО, повертається до мирного житя.

Для військовослужбовців, які повертаються до мирного життя, питання працевлаштування першочергове. Ті, кому не вдалося вирішити його самотужки, звертаються до служби зайнятості, - повідомляє офіційний сайт Арцизької РДА.

Ще з юнацького віку чоловіка приваблювала професія військового. Після закінчення школи він навчався на факультеті «Авіаційного озброєння»  Київського вищого військового авіаційного інженерного училища «Авіаційного озброєння». Але знайшов своє покликання Віталій в регіональній філії «Одеська залізниця», де працював стрілком. У 2014 році  Віталій прийняв рішення стати воїном АТО та був призначений на посаду офіцера мобілізаційного відділення, після демобілізації проходив службу в ЗСУ за контрактом.

По закінченні контракту Віталій у пошуках роботи звернувся до  Арцизької районної філії Одеського обласного центру зайнятості.

Хочай не звик чекати на допомогу:

 «Я не звик звертатись по допомогу, завжди вирішував все сам…», - розповідає  Віталій Лащевер, військовослужбовець та учасник АТО."

Саме у Арцизькій філії  Віталій дізнався про можливість відкрити власну справу за сприяння служби зайнятості і вирішив кардинально змінити життя - відкрити власну кав’ярню. Для того, щоб розібратись у всіх тонкощах ведення власної справи чоловік вирішив стати слухачем курсів «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу» в Одеському центрі професійно – технічної освіти.  Віталій успішно склав та захистив свій бізнес – план і у лютому цього року офіційно розпочав свою діяльність. «Іноді і сильним чоловікам потрібна підтримка», - зазначає директор Арцизької районної філії Парасковія Кутирьова. – І служба зайнятості надає її».