В АРЦИЗІ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРЕДСТАВНИКАМИ РОМСЬКОЇ МЕНШИНИ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА.

В АРЦИЗІ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРЕДСТАВНИКАМИ РОМСЬКОЇ МЕНШИНИ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА.

           13.06.2019 року до  Арцизу завітала робоча група для всебічної координації спільних зусиль, спрямованих на вирішення існуючих проблем, пов’язаних з отриманням ідентифікаційних документів та свідоцтв про народження усіма громадянами, що перебувають на території Одеської області.   

           На зустрічі були присутні представники Головного територіального управління юстиції в Одеській області, Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області, Арцизького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану,   Арцизького районного відділу міграційного служби, Арцизької районної державної адміністрації,  ГО  «Десяте квітня», служби у справах дітей Арцизької районної державної адміністрації, Національної поліції, Арцизького районного суду та заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства « Арцизька центральна районна лікарня» Арцизької районної ради.

          Учасники обговорили подальші кроки у налагодженні спільної роботи задля підвищення рівня правової освіти  громадян ромської національності та сприяння в отриманні ними документів, необхідних для повсякденного життя.

           По завершенню зустрічі було проведено консультування представників ромської меншини та осіб без громадянства з питань отримання ідентифікаційних документів та свідоцтв про народження дітей. Крім того серед  учасників були розповсюдженні інформаційні плакати ( буклети, плакати) в рамках проекту « Я МАЮ ПРАВО».

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить