В Арцизі обговорили актуальні проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю

В Арцизі обговорили актуальні проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю

Вчора, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, за участі представників Арцизького відділення УВД ФССУ в Одеській області, Арцизькаої районної філії ООЦЗ, управління соціального захисту населення Арцизької РДА, Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, підприємства «Логос реабілітації» ГО «ВО СОІУ» та роботодавців відбулось засідання, під час якого присутні обговорили проблеми зайнятості осіб з інвалідністю та можливі шляхи їх вирішення, - сповістив Арцизький Фонд Соціального Страхування.

В ході засідання розглянуті питання стосовно осіб з інвалідністю, які мають права й обов’язки на рівні працездатних осіб. Окрема увага приділялась обов’язкам підприємств відносно працевлаштування осіб з інвалідністю. Роботодавці мають самостійно створювати для таких осіб робочі місця, забезпечувати умови праці, які відповідали б вимогам їх індивідуальних програм реабілітації, та надавати інші соціально-економічні гарантії, передбачені законодавством.
У цікавій дискусії учасники «круглого столу» висловлювали своє бачення надання якісних соціальних послуг людям з інвалідністю, ділилися наболілими питаннями, що потребують спільного вирішення, не залишили поза своєю увагою проблеми людей з фізичними вадами, створення для них гідних умов і забезпечення можливості повного і рівного здійснення ними прав людини та їхньої участі в житті суспільства.