В Арцизі городяни здали до відділу поліції зброю, яку зберігали незаконно

В Арцизі городяни здали до відділу поліції зброю, яку зберігали незаконно

За інформацією відділу комунікації поліції Одеської області,  мешканці Арцизу таким чином звільнили себе від передбаченої ст. 263 Кримінального кодексу України відповідальності.

«Мешканці району добре проінформовані про місячник добровільної здачі зброї, бойових припасів або вибухових речовин, який стартував з 1 квітня, і користуються гарною нагодою уникнути покарання за їх зберігання без відповідних документів, - зазначив керівник Арцизького відділу поліції Олександр Кучугура. – Вже двоє містян принесли мисливську рушницю, успадковану від покійного родича, та придбаний для самозахисту газовий пістолет, що став непридатним для користування».

Їх поліцейські перевірять щодо можливого викрадення, втрати, причетності до скоєння злочинів, а також на загальний технічний стан. Після чого пістолет буде знищено, а рушницю – зареєстровано на власника.

Місячник триватиме до кінця квітня, зауважують поліцейські і наполегливо рекомендують усім, хто тримає вдома зброю без відповідних документів, у законний спосіб позбутися її або оформити належним чином. Для цього треба звернутися до найближчого відділу чи відділення поліції.