Учні Арцизької школи №5 посіли третє місце у регіональному турнірі з правознавства «Майбутній юрист».

Учні Арцизької школи №5  посіли третє місце у  регіональному турнірі з правознавства «Майбутній юрист».

Сьогодні в Національний університет "Одеська юридична академія" НУ "ОЮА" відбувся ІІІ регіональний турнір з правознавства «Майбутній юрист», у якому близько 20 команд 11-класників з усіх районів Одеської області позмагалися за звання кращих знавців права серед школярів.

Як повідомили на facebook-сторінці Головного територіального управління юстиції в Одеській області, Серед переможців за командним заліком - команда учнів Арцизької ЗОШ №5:


- Одеський юридичний ліцей – І місце;
- Одеський ліцей № 9 – ІІ місце;
- команда «Сміливі юристи» Арцизької ЗОШ I-III ступенів № 5 – ІІІ місце.

«Завдяки керівництву Одеської юридичної академії сьогодні ми маємо змогу провести регіональний турнір «Майбутній юрист» саме тут. Вже третій рік поспіль ми проводимо даний турнір, в якому беруть участь школярі з усієї області. Зазначу, що більше 70% працівників одеської юстиції – це випускники юридичної академії. Зрозуміло, що в минулому це були школярі – переможці таких турнірів, який ми проводимо сьогодні», - зазначив очільник обласної юстиції Руслан Сауляк.

Виконуючи тестові завдання з теорії та історії держави і права, конституційного, кримінального та цивільного права України, школярі продемонстрували свої знання у галузі юриспруденції.

Усі учасники турніру отримали дипломи та білети до Одеського дельфінарію, а переможці – ще й планшети.