У школах міста Арциз пролунав останній дзвоник!

У школах міста Арциз пролунав останній дзвоник!

Напередодні літа у всіх школах України відбулося свято, яке об'єднало в собі і радість, і світлий смуток - Останній дзвоник. Серед учнів шкіл міста Арциз Одеської області є ті, для кого цей дзвоник став дійсно останнім!

 

ЗОШ №5: У ДОБРУ ПУТЬ, У ДОБРУ ГОДИНУ, ЛЮБІ ВИПУСКНИКИ!

Випускники міських загальноосвітніх закладів зовсім скоро стануть студентами! Ніби вчора радісний дзвінок вперше зустрічав цих хлопчиків та дівчат біля шкільного порога, і ось настав той час, коли дзвоник для них пролунав востаннє.

НВК  "Арцизький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія-міжшкільний навчально-виробничий комбінат-дошкільний навчальний заклад" 

Цей особливий день наповнений яскравими  спогадами і щемливим сумом, адже відійшло у минуле щось дуже важливе, дороге ... У той же час серця переповнюють думки про майбутнє, про прийдешні зміни! Останній дзвоник - свято юності, найпрекраснішої пори в житті!

Арцизький НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 - ліцей"

Дорогі випускники! Від щирого серця вітаємо вас із закінченням школи! Вам випала доля жити у час великих змін, коли успіх визначають освіченість, творчість, інтелект й активна життєва позиція! Щиро віримо, що любов до рідної землі, високі ідеали, глибока повага до історії своєї держави незабаром виведуть вас на потрібний шлях, а ваші труди прославлять і малу батьківщину, й Україну! Будьте впевнені у собі, у своїх силах, у власному виборі! Навчайтесь, працюйте і творіть! Нехай щедрим на добро і щастя буде ваш життєвий шлях! За вами - наше майбутнє! Тож нехай ваше життя буде світлим і радісним!  

   Школа №3  

З найкращими побажаннями, творчий колектив редакції газети «Кут огляду»!

ЧУДОВІ, НЕЗАБУТНІ МОМЕНТИ З УРОЧИСТИХ ЗАХОДІВ "КУТ ОГЛЯДУ" СТРІМИВ НАЖИВО:

ШКОЛА №1 - ТУТ

ШКОЛА №3 - ТУТ

ШКОЛА №4 - ТУТ

ШКОЛА №5 - ТУТ

ФОТОАЛЬБОМ З СВІТЛИНАМИ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ЗОШ №5 М.АРЦИЗ ТУТ

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить