ТОП-порушення ПДР на дорогах Арцизчини: перші результати практичного етапу заходу «Безпека дорожнього руху – це життя»

ТОП-порушення ПДР на дорогах Арцизчини: перші результати практичного етапу заходу «Безпека дорожнього руху – це життя»

Поліція Арцзичини нагадує мешканцям та гостям району, що з 1 жовтня на території м. Арциз та Арцизького району проводиться практичний етап комплексу організаційно-профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя», який триватиме до кінця листопада. 

У пресслужбі Арцизького ВП ГУНП в Одеській області зазначають, що основна мета комплексу заходів — посилення контролю за безпекою дорожнього руху, запобігання травмуванню людей на вулично-дорожній мережі.

Сьогодні арцизькі поліцейські на офіційній сторінці у Facebook поділилися першими результатами практичного етапу профілактичних заходів  «Безпека дорожнього руху – це життя».

За поточний період (з першого жовтня)  співробітниками Арцизького відділу поліції  було виявлено 193 порушень правил дорожнього руху вчинених учасниками дорожнього руху. 

Найчастіше учасники дорожнього руху порушуть ПДР  під час обгону, проїзду перехресть, правил зупинки та стоянки, зокрема, і порушення правил дорожнього руху пішоходами.

Велике занепокоєння, підкреслюється у повідомленні, у правоохоронців викликають факти керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, а таких фактів в районі тільки за час проведення відпрацювання зафіксовано 17 (ст. 130 КУпАП), що у свою чергу свідчить про нехтування водіями елементарними заходами безпеки на транспорті. 

За вказаний період зафіксовано 12 порушень правил надання послуг з перевезення пасажирів різного характеру.

Також встановлено, що водії часто-густо керують транспортними засобами та перед цим не тільки не перевіряють технічний стан свого «залізного коня», але і не вважають за потрібне брати із собою документи, передбачені п. 2.1 ПДР України (посвідчення водія та реєстраційні документи), а таких фактів співробітниками відділу було виявлено 44 (ст. 126 КУпАП).

Відповідно до вимог законодавства затримано на арешт майданчик 26 транспортних засобів.

Поліцейські закликають усіх учасників дорожнього руху дотримуватися ПДР та бути взаємоввічливими на дорозі:

"Шановні водії! Будьте уважні та обережні на дорозі! Варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання Правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків.", - додали правоохоронці.


КО ДНЮ АВТОМОБИЛИСТА: ПЕШЕХОД, КОТОРОМУ ВСЁ РАВНО

Арцизские полицейские оперативно разыскали водителя, скрывшегося с места ДТП 

В Арцизе водитель "во хмелю" и его шеф бросались на полицейских  

ПОЛИЦИЯ АРЦИЗА ПОЙМАЛА ВОДИТЕЛЯ С НАРКОТИКАМИ