Скоїв ДТП та втік: подробиці ДТП в Арцизі

Скоїв ДТП та втік: подробиці ДТП в Арцизі

Подробиці й обтсавини ДТП у м.Арциз повідомили у Арцизькому ВП ГУНП в Одеській області: дорожньо-транспортна пригода за участі двох транспортних засобів сталася  ввечері.

Керуючи автомобілем марки «BMW», чоловік скоїв зіткнення з іншою автівкою та втік з місця пригоди. Ним виявився 34-річний місцевий мешканець, який під час бесіди з поліцейськими повідомив, що втік з місця пригоди, так як злякався та розгубився. Внаслідок аварії на щастя, ніхто не постраждав, обійшлося механічними пошкодженнями транспортних засобів та металевої загорожі автостоянки.
Правопорушник свою вину визнав та повідомив, що звернеться до Арцизької міської ради для добровільного відшкодування збитків у повному обсязі, а саме відновлення огорожі парковки.
Чоловіка було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 122-4 (залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) та ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) КУпАП.
Матеріали скеровані до Арцизького районного суду для прийняття відповідного рішення.

фото: Татьяна Гончарова/facebook