Роман Галкін очолив Арцизький відділ поліції

Роман Галкін очолив Арцизький відділ поліції

30 вересня 2019 року начальником УОАЗОР ГУНП в Одеській області полковником поліції Олексієм Вдовиченко особовому складу Арцизького відділу поліції був представлений т.в.о. начальника відділу - полковник поліції Галкін Роман Вікторович, який раніше очолював Татарбунарське відділення поліції, - передає пресвідділ Арцизького ВП ГУНП в Одеській області.
Свою службу в правоохоронних органах новий начальник Арцизького відділу поліції почав в 1994 році.  Роман Вікторович починав з оперуповноваженого Арцизького райвідділу, після очолював цей відділ. У 2015 році був призначений на посаду начальника Саратського РВ ГУМВС України в Одеській області. З 2017 року - начальник Арцизького ВП ГУНП в Одеській області. У 2017 році – начальник Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеській області. З 2019 року начальник Татарбунарського відділення Арцизького ВП ГУНП в Одеській області.
Новопризначений керівник запевнив, що докладе максимум зусиль, аби громадяни почували себе у безпеці, а ввірений йому підрозділ ефективно протидіяв злочинності, забезпечував правопорядок та захищав інтереси громадян.